Informacje o firmie

Firma SCHIELE powstała w 2007r. pierwotnie zajmowała się projektowaniem i tworzeniem biżuterii z kamieniami szlachetnymi na indywidualne zamówienia. 

W 2013 r. powstały prototypy obecnej Kolekcji 3-Księżyce, która tworzona jest z intencją by wspierać osobę w odnalezieniu swej własnej wewnętrznej mocy do tworzenia, w pracy, w miłości, w codziennym życiu.

Wykorzystanie srebra, złoceń, kamieni naturalnych, kolorowych sznurków Louxion sprowadzanych specjalnie z Japonii w swojej pracy daje mi możliwość stworzenia prawdziwych unikatów. 

Każdy element jest osobno ręcznie obrabiany dzięki czemu każdy egzemplarz jest niepowtarzalny, naturalne kamienie są kruszone i z zegarmistrzowską dokładnością umieszczane w biżuterii, w kropli żywicy. 

Wagę przywiązuję nie tylko do formy, lecz również do doboru kamieni i  kolorów – żywych, wyrazistych, intensywnych, emanujących światłem i cieszących wzrok.

Oferuje również usługę wykonania indywidualnie zaprojektowanej biżuterii wedle życzenia Klienta.

Począwszy od projektu po dobór materiałów, macie Państwo możliwość uczestniczenia w procesie tworzenia biżuterii dla siebie i swoich bliskich, dzięki czemu nabiera ona właściwej wartości.

 

Dane firmy:

SCHIELE,  Magdalena Schiele

ul.Miedziana 3a lok.9, 00-814 Warszawa

Tel. 22 114 16 44

Nip: 832-188-44-55

biuro@schiele.com.pl

www.schiele.com.pl ,  www.schiele.pl

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl