Polityka prywatności i bezpieczeństwo

Polityka prywatności i bezpieczeństwo

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (tekst jednolity z dnia 6 lipca 2002 r. – Dz.U. 2002.101.926), sprzedawca zobowiązuje się do ochrony danych osobowych.

Składając zamówienie w Sklepie Internetowym SCHIELE, Klient dobrowolnie wyraża zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie będą przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu.
W przypadku, gdy Klient wyrazi zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych, wyraża tym samym zgodę na otrzymywanie informacji związanych z ofertą firmy i jej działalnością. Mogą być one wysyłane na adres e-mail lub na podany adres domowy.

Klient naszego sklepu ma prawo w każdej chwili do wglądu w swoje dane, do ich korekty oraz do zażądania zaprzestania ich wykorzystywania lub ich usunięcia. Wszelkie dane osobowe, które nam Państwo udostępniają, są chronione w sposób pewny i niezawodny. Dostęp do nich ma tylko ograniczona liczba osób – osoby nieupoważnione nie mają do nich dostępu. Dane te są wykorzystywane wyłącznie do realizacji zamówień. Nasza firma korzysta z najbezpieczniejszych mechanizmów ochrony przekazywania danych (danych osobowych i danych o karcie kredytowej), jakie są aktualnie zalecane.

Nad bezpieczeństwem płatności kartami kredytowymi czuwa firma DotPay. –jedna z największych na polskim rynku firm obsługujących płatności elektroniczne realizowane w sklepach internetowych. System autoryzacji kart płatniczych oraz przelewów bankowych w DotPay gwarantuje klientom sklepów internetowych najwyższy poziom bezpieczeństwa.

System zapewnia wysokie bezpieczeństwo również dzięki rozwiązaniu, w którym numery kart płatniczych nigdy nie trafiają do sklepu internetowego i co równie ważne, nigdzie nie są one przechowywane.

Klient naszego sklepu ma gwarancję, że numer jego karty zna tylko on i jego bank. Bezpieczeństwo transakcji dokonywanych za pomocą przelewów bankowych jest zapewnianie przez zastosowanie 128 bitowego protokołu SSL, jak również przez procedury identyfikacji klienta w banku (login, hasło, hasło jednorazowe). Dokonując przelewu, Klient loguje się bezpiecznie bezpośrednio na stronie swojego banku. Informacje o jego profilu posiada tylko i wyłącznie jego bank.*

Pracownicy Sklepu Internetowego SCHIELE dysponują jedynie danymi teleadresowymi i adresem, pod który zakupione produkty mają zostać wysłane. Pracownicy SCHIELE, Magdalena Schiele na żadnym etapie realizacji zamówienia nie maja dostępu do informacji związanych z numerami kart kredytowych oraz danymi z nimi związanymi.

*Informacje firmy DotPay

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl